Pozvánka: Piknik 2012

přidáno: 14. 10. 2009 23:11, autor: Jana Ma   [ aktualizováno 5. 7. 2012 11:44 ]

Spolek mediků českých si Vás dovoluje pozvat na tradiční Piknik. 

FB EVENT ZDE!

PŘIJĎTE V TRIČKU NEBO V MIKINĚ S FAKULTNÍM LOGEM! Budou tam kolegové z PřF ve svých tričkách tak ať se poznáme, pokecáme a udržujeme si fakultní identitu :-)


zahrada Psychiatrické kliniky 1.LF UK a VFN (Ke Karlovu 11) / Garden of Department of Psychiatry 1.LF UK and VFN

Tento rok připadá na 2. května.
Místo zůstává stejné - zahrada Psychiatrické kliniky 1.LF UK a VFN (Ke Karlovu 11).
Začínáme již ve 13 hodin.

Program se nebude lišit od předchozích ročníků - vystoupení několika kapel, prodej "ředitelského guláše", pečeného prasátka, klobás a dalších dobrot za symbolické ceny. K tomu pivo i nealko. Program skončí v 18 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu! 

Czech Medical Students Association is inviting you for traditional Picnic. 2nd May - the garden of Department of Psychiatry (Ke Karlovu 11). Starting at 1 PM. We are looking forward to your visit!

GUYS NEW CHALLENGE ACCEPTED! COME TO PICNIC WEARING YOUR T-

SHIRT OR HOODIE WITH LOGO OF FIRST FACULTY OF MEDICINE!


Prosím prostudujte si toto: 

    Dámy bych upozornil, ať si laskavě povšimnou onoho obrazu (který je i podkladem pro plakát na piknik). Piknik bude (jak doufáme) probíhat v podobné atmosféře, a tedy by nebylo od věci se na to, milé slečny, jak se patří připravit :-P ;-)


PROGRAM PIKNIKU 2012

  • Začátek v 13.00 a buď bude nějaká repro muzika pro rozjetí a nebo (to ještě uvidíme) budou pěkné akustické písničky :-)
  • Ve 14.00 bude mít proslov prof. Tomáš Zima (děkan 1. LF UK), prof. Bohuslav Gaš (děkan PřF UK) a Mgr. Dana Jurásková (ředitelka VFN)
  • Od 15.00 vystoupí živoucí legenda - kapela Umami 
  • Konec Pikniku bude v 18.00! Omlouváme se za tak brzký konec, ale zahrada má své zavírací hodiny a my budeme ještě uklízet.


Již teď vás chceme upozornít, abyste neodhazovali své kelímky od piva a limonád, ale znovu si s nimi přišli pro další - pivo budete mít výrazně levnější. Dále bychom vás chtěli poprosit, abyste využívali všudypřítomné pytle na odpadky a neodhazovali smetí po zahradě :-) 

Těšíme se na vás!
Naprosto smyšlená předpověď pořasí pro Piknik, žádnou paniku, nicméňě - co když to vyjde? :-) aneb jak praví klasik: klikněte zde :-)Comments