Další zdravotnický veletrh, tentokrát v elektonické podobě

přidáno: 28. 11. 2012 10:51, autor: Jana Ma

První VIRTUÁLNÍ zdravotnický veletrh začíná tento týden


    Medicov s.r.o uvádí na trh první virtuální zdravotnický veletrh - Kariéra v bílém. Po ukončení sedmého ročníku  Kariéra v bílém, který se konal ve více než 10 evropských zemích, přichází online zdravotní veletrh. V období od 26. listopadu do 16. prosince budou mít zdravotní profesionálové možnost ucházet se o přes 3 000 pracovních míst, z pohodlí jejich domova.


    Akce bude hostit několik evropských lékařských zaměstnavatelů, kteří jsou připraveni pomoci všem zúčastněným uchazečům o zaměstnání, zahraniční jazykové kurzy a spoustu informací o lékařské povolání. Pozice jsou dostupné po celém světě a každý kandidát o ně může žádat, bez ohledu na jejich umístění, registrací zdarma na adrese:

http://www.careersinwhite.com/Job-Fairs/INTERNATIONAL-ONLINE-ONLINE-26-11-2012

 

    "Jedním z důvodů, proč jsme se rozhodli uspořádat online Kariéra v Bílém, byla zpětná vazba mnoha návštěvníků, kteří se nemohli dostat na naše veletrhy, vzhledem k jejich umístění, nebo jejich zaneprázdněnosti. Virtuální zdravotní veletrh, Kariéra v bílém, umožňuje jak návštěvníků, tak zaměstnavatelům živé textové chatování, komunikaci s ostatními účastníky v Networking Lounge, organizovat jejich agendu, plánovat několik on-line rozhovorů, vše v pohodlném prostředí. Také, rychlejší registrace je značnou výhodou, " radí MD. Bogdan Covaliu Ph.D, manažer akce.

 

    Akce je určena pro lékaře, lékárníky, stomatology, studenty medicíny, zubního lékařství nebo farmacie, zdravotní sestry a jiných spřízněných zdravotnických pracovníků.

    Uchazeči mohou mít vést diskuse o jejich lékařské kariéře s okamžitou zpětnou vazbu na jejich dotazy a současně mohou předložit svůj životopis na různé volné pracovní pozice.

    Se zkušenostmi z více než 50 mezinárodních akcí, Kariéra v bílé organizuje  mezinárodní zdravotní veletrh, akci určená pro pracovníky ve zdravotnictví.

    Veletrh má vedoucí postavení na trhu díky prvotřídním nemocnicích, klinikám  a náborovým společnostech nabízejícím vhodné prostředí pro rozvoj úspěšné kariéry a motivované zdravotní pracovníky.

Navštivte

 http://www.careersinwhite.com 

a zaregistrujte se zdarma na veletrh a získejte přístup na profily firem, které se účastní virtuálního ročníků veletrhů práce ve zdravotnictví - Kariéra v bílém.


Pro více informací nás, prosím, kontaktujte na adrese contact@careersinwhite.comAutor: Andrea Blaskova (2.LF UK)

 

Comments