(Ne)Hvězdná pařba live - koncert medických kapel

přidáno: 13. 2. 2013 3:26, autor: Jana Ma   [ aktualizováno 24. 2. 2013 11:31 ]
(Ne)Hvězdná pařba je už tradiční akcí a letos nás čeká její pátý ročník. Tentokrát se 100% účastí kapel, jejichž členy jsou medici z 1. LF UK. Samozřejmě jsou ale vítáni i ostatní. 


KDY: 4. března - začátek v 18:30
KDE: Rock Café, Národní 20, Praha 1 
VSTUPNÉ: 100 Kč (v předprodeji i na místě)A na koho se můžete těšit? 
SKALENÁ TRESKA (pop-ska)
Známá pražská ska-popově laděná kapela má za sebou více než 8 let aktivního hraní po všech koutech České republiky a je tradičním účastníkem (Ne)Hvězdných pařeb. Singl Not a Crime v roce 2008 vyhrál cenu poroty v soutěži Naděje rádia Beat. Frontman Matěj je příkladem toho, jaké následky na těle i na duši zanechá 6 let pilného studia na 1. lékařské fakultě. V Rock Café vystoupí kapela po dlouhé pauze, o to však s větší vervou a nadhledem.
http://bandzone.cz/skalenatreskaEXOTS (pop-rock)
Mladá, avšak zkušená, pop-rocková banda odehrála již více než sto koncertů s prestižními kapelami jako Mandrage, Rybičky 48 nebo Jaksi Taksi. Loňský rok kapela vydala debutové CD „Originální už tady byli“ s jasným cílem: získat přízeň a srdce co nejvíce fanynek na co největším území.
http://bandzone.cz/exots APOTKALIPSA (rock/funky)
Členové Apotkalipsy Kuba a Aleš, kteří stáli u zrodu myšlenky (Ne)Hvězdné pařby, jsou v současné době již váženými lékaři. To ovšem nic nemění na jejich energii. Originální CD „Larva“ slavilo úspěch nejen u zdravotnických profesionálů. Apotkalipsa zaručuje pořádnou funky-rockovou párty!
http://bandzone.cz/apotkalipsa UMAMI (funky/punk)
Především na frontmanovi této punkově poetické formace Honzovi je zřejmé, že jeho hudební tvorbu výrazně ovlivnila lékařská fakulta a aktivity spojené se životem medika. O tom jasně hovoří stručné bio kapely: „Sešli sme se v hospodě.“ Originální funky-punk zaručuje nezapomenutelný zážitek!
http://bandzone.cz/umami FROZEN TIME (rock-nu-metal)
Poprvé se rock-nu-metalová parta Frozen Time představila publiku v červnu roku 2008. I na druhém vystoupení na (Ne)Hvězdné pařbě nebude chybět bubenice Anička, která je důkazem, že i paní doktorky mají pořádný drajv!
http://bandzone.cz/frozentime YELLOW FROCK (rock)
Nováčci letošního ročníku v čele s ostříleným medikem Martinem. Nechte se překvapit!


Skalená treska
Exots

Apotkalipsa

Umami

Frozen Time 
Comments