Report z párty ve stylu 30.let od MediciSobě

přidáno: 17. 3. 2013 14:37, autor: Jana Ma   [ aktualizováno 24. 3. 2013 14:00 ]

Kdo z Vás by se nechtěl, alespoň na chvilku, ocitnout v opojném Chicagu třicátých let? Projít se italskou čtvrtí, na ulici potkat plno šarmantních pánů se švihácky nakřivo nasazenými klobouky, lakýrkami, které házejí prasátka lépe než pleš tehdejších zkorumpovaných úředníků, psími dečkami elegantně obepínajícími kotníky, z dlouhých kabátů sem tam vykukující hlaveň načerno drženého samopalu a kolem si to jednou za čas profrčí krásná červená fordka T. A dámy? Ty měly teprve šarm! Krátké šaty plné třásní, flitrové členky s pavími pery, piha krásy a rudé rty obepínající dlouhou násadu cigaret. Že byste neváhali ani vteřinu? My jsme si to mysleli. A právě proto jsme my, MEDICISobě, uspořádali minulé úterý, 19. března, další z řady nezapomenutelných akcí, právě ve stylu 30. let.

     Dovolte mi tedy, abych se za touto akcí na pár řádcích tohoto čerstvého časopisu ohlédl a využil příležitosti a celou naší skupinku lehce představil. Jsme všehovšudy tři. Já, Petr Šuk, stále ještě student šestého ročníku, Kuba Dümler, ze čtvrťáku a Michal Dianiška, vystudovaný zubní lékař. Všichni z naší milované alma mater. Projekt Medikůsobě jsme pojali v duchu jeho názvu, organizace akcí mediky pro mediky a musím říct, že až dosud máme velký úspěch. Krom pravidelných pondělních dýchánků v úzkém, až rodinném kruhu a atmosféře, jsme uspořádali již dvě masové akce. V půlce prosince Vánoční party, kam dorazilo přes 560 z Vás. 


      Minulé úterý se navíc uskutečnil náš první undergroundový bál, kterému jsme pro tento rok dali přídomek – Party ve stylu 30. let. A jak je krásně vidět na fotkách, v tomto stylu akce skutečně probíhala. Od DJského pultu se linul charleston a další dobové pecky, na baru se podávali stylové drinky s ještě stylovějšími cenami a celkovou atmosféru jste především dotvořili Vy. Upřímně jsme nečekali kolik lidí se postaví k dresscodu večera tak profesionálně. Návštěvníky bez kostýmu by i vysloužilý soustružník spočítal na prstech jedné ruky. To nám udělalo ohromnou radost a chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat, byli jste všichni perfektní a za to opravdu velké dík!      
     Akce se rozjížděla zvolna, náš oblíbený Chamelon Music Club ještě kolem sedmé hodiny, tedy v době oficiálního začátku akce, zel prázdnotou a nám jako organizátorům to přišlo vhod. Položili jsme červený koberec ke vchodovým dveřím, aby se každý host mohl vžít do role filmové hvězdy, ke vstupu natáhli zlaté třásně a instruovali barmany ke stažení popelníků, protože jak je známo, během našich akcí se v klubu nekouří. 


     Postupně se začal klub plnit, kdo si včas napsal o volňásek, šel zdarma a kdo ne, zaplatil lidových padesát korun a my tedy mohli začít obdivovat preciznost Vašich kostýmů. Třásně, čelenky, podpatky, klobouky, kníry, zlaté hůlky, psí dečky, rtěnky a všude spousta úsměvů, atmosféra skvělá, jen aby to náš fotograf všechno stihnul zachytit, říkali jsme si, ale dnes už víme, že i nad obrázky z party zůstane kdekomu na tváři velký úsměv. Nakonec Váš přišly bez mála čtyři sta. Klub byl opět lehce přeplněný, ale doufejme, že nikdo z Vás neměl problém s častějším fyzickým kontaktem. Bary šlapaly na plné obrátky a na drinky nikdo moc dlouho nečekal. I parket si užil svoje a postupný průřez hudbou 40., 50.,60. let až po současné moderní věci sednul snad většině hostů. 


     Co napsat víc? Věříme že se bál zapsal zlatým písmem do knihy nezapomenutelných akcí Vašeho medického života a budete na něj rádi vzpomínat. Stejně tak doufáme, že v takto hojných počtech přijdete i na další naše akce v budoucnu. Budeme se na Vás moc těšit, Vaši MEDICISobě. 
Comments