Studentka 1.LF ve finále Miss UK - hlasujte pro Karolínu

přidáno: 6. 11. 2012 11:22, autor: Jana Ma
Finále Miss UK 2012 se bude letos konat 29.listopadu 2012 v klubu Roxy a mezi finalistkami je letos i studentka 1. LF UK - Karolína Košťálová. Podpořte ji svými hlasy v elektronickém hlasování. Více informací ZDE


Karolína Košťáková - soutěžní číslo 3 
  • věk: 21 let
  • fakulta: 1. LF UK
  • Studuji třetí ročník 1. lékařské fakulty oboru Všeobecná sestra. Do soutěže mě přihlásili tehdy ještě pro mne neznámí kluci z koleje, ale nyní se z nich vyklubali moc prima kamarádi. Soutěž mě nadchla svým originálním náhledem na miss, nejen jako krásnou, ale také inteligentní dívku.
  • Jsem velice ráda, že tu mohu být a slibuji, že svou fakultu budu reprezentovat  jak nejlépe dovedu.  Jsem ,,smíšek“ a člověk přátelské povahy, umím povzbudit, potěšit, ale i poradit. Mám vůdčí schopnosti a ráda organizuji akce. Jakožto rebelka miluji párty a posezení s přáteli. Ve volném čase se věnuji tanci, fitness a různým sportovním aktivitám. Jsem společenská, ráda trávím čas mezi lidmi a snažím se být ke všem upřímná. Snadno překonávám překážky a zkouším nové věci. Největší radost mi udělá, když někomu vyčaruji úsměv na rtech.
  • Vždy jsem si přála pracovat jako zdravotní sestřička. Ráda pomáhám lidem, vyučuji první pomoc a angažuji se jako zdravotník na letních soustředěních a hokejových zápasech.
  • Se stejným nadšením, jaké  mám pro tuto profesi se budu věnovat i této soutěži. 

Ceny se budou udělovat ve 4 kategoriích: 
1. Nejvyšší cena určena hlasováním odborné poroty 
2. Volba o nejinspirativnější studentky 
3. Titul nejsympatičtější, rozhodnou přímo návštěvníci akce 
4. Internetové hlasování v listopadu 2012 na stránkách Expresradia


Vstupenky budou k zakoupení pouze na místě. Studenti do 21:00 za 100 Kč/ Studenti po 21:00 za 140 Kč/ Ostatní 200 Kč. 
 Karolína Košťálová 


Finalistky Miss UK 2012 
Comments