Tutoři pro rok 2012/2013

přidáno: 22. 9. 2012 10:39, autor: Jana Ma   [ aktualizováno 28. 9. 2012 0:34 ]
Kompletní seznam letošních tutorů 1. lékařské fakulty  a s jejich krátkým představení. Pro studenty Všeobecného a Zubního lékařství i nelékařských oborů... 

Jan Augustovič - 1001

Míra Důra - 1002

Martina Ševčíková - 1003

Kristýna Kučerová - 1004

Michal Hoang Van Tiep - 1005

Jan Moskalyk - 1006

Honza Kašpárek - 1007

Adéla Furmánková - 1008

Honza Novák - 1009

Veronika Pavlíková - 1010

Michal Španko - 1011

Markéta Válková - 1012

Kristína Kozáková - 1013

Juraj Kobylák - 1014

Petr Krůpa - 1015

Jana Mašková - 1016

Pavla Zárubová - 1017

Michal Žiga - 1018

Zuzka Vlčková - 1019

Martin Čábal - 1020

Jan Jirků - 1103 + 1104

Kristina Petříčková - fyzioterapie

Kristýna Korytenská - 
všeobecná sestra

Beáta Bohnerová - 
nutriční terapeut

Všeobecné lékařství 

Kruh 1001 - Jan Augustovič

    Ahoj, protože to není dávno, kdy jsem přišel na 1. LF do prvního ročníku a připadal jsem si tu zpočátku jako kapr v neznámém rybníce, ve kterém jsem se postupně musel naučit rychle plavat, tak bych se rád se svými zkušenostmi podělil s vámi, nově příchozími studenty a pokusil se vám pomoci zorientovat se v tak složitém systému, který je pro přežití na škole nutný znát. Neváhejte mě kdykoli s jakýmkoli problémem kontaktovat buďto na e-mail nebo jsem vám k dispozici osobně na koleji Kajetánka. 
               • Kontakt: murzik@seznam.cz 

Kruh 1002 - Miroslav Důra

    Zdravím kruh 1002! Jmenuji se Míra Důra a jsem studentem 5. ročníku všeobecného lékařství. Budu se snažit být jakožto studentský tutor vaším pomocníkem při překonávání úskalí prvního ročníku studia na naší fakultě. Pocházím z Vimperka v jižních Čechách, v Praze bydlím na kolejích Jižní Město (kolej Otava). Jakýkoli váš dotaz bude vítán. Přeji vám všem mnoho štěstí při studiu a nejen při něm!

           • Kontakt:  Miroslav.Dura@seznam.cz  nebo Facebook

Kruh 1003 - Martina Ševčíková 

    Ahoj. Jmenuji se Martina Ševčíková a letos budu tutorem kruhu 1003. Vybrali jste si studovat medicínu, a ta Vás nyní bude provázet každým dnem Vašeho života. Je to obtížná cesta, plná nástrah a zákoutí, kde lehce můžete sejít z cesty. Já ale věřím, že nic není tak obtížné, jak se zpočátku může zdát. Jednou budete jistě na svá studia tady vzpomínat jako na nejlepší okamžiky Vašeho života. Nebojte se na mě obrátit s dotazy kteréhokoliv druhu, ráda Vám poradím, při Vašich prvních krůčcích. Směřujte je ve dne v noci na mail nebo si mě můžete najít také na FB =) Přeji Vám mnoho úspěchů a radostí ze studia na naší fakultě =)

            • Kontakt:  marsevc@gmail.com nebo Facebook


Kruh 1004 - Kristýna Kučerová

    Zdravím všechny z kruhu 1004! Jmenuji se Kristýna Kučerová a letos budu vaší tutorkou. Pocházím z malé vesničky ze severní Moravy, v Praze mě najdete na koleji Švehlova. Mezi mé záliby patří hudba (hraji na klavír, lesní roh i flétnu), sport, cestování a samozřejmě medicína. Ráda vám pomohu se alespoň trošku orientovat ve všem, co na vás čeká. Uvidíte, není to jen učení, ale i spousta zábavy! Když budete potřebovat kdykoli a s čímkoli pomoci, neváhejte mě kontaktovat. 

          • KontaktKristynaKucerova@email.cz, mobil nebo Facebook


Kruh 1005 - Michal Hoang Van Tiep
 

    Zdravím přátelé a kolegové! Jmenuji se Michal Hoang Van Tiep a jsem původem z Vietnamu. Mým nynějším bydlištěm je městečko na západě – Cheb. Jsem nadšeným studentem medicíny, která je mou zálibou, není krásnější a šlechetnější volby vysokoškolského oboru. Studium je však zpočátku náročné a dobrá rada se vždy hodí, proto existují tutoři. V Praze je mým domovem kolej 17. listopadu. Rád pomohu. Mnoho radosti a úspěchů při studiu!

           • Kontakt: zpráva na FB, mail: tiep.michael@gmail.comKruh 1006 - Jan Moskalyk

    Milí kolegové, studium medicíny patří mezi ty náročnější a člověk, pokud chce uspět, musí ledacos obětovat. Probereme spolu, které ty oběti jsou nezbytně nutné, a kterých byste se naopak měli v průběhu studia vyvarovat, chcete-li zůstat mezi soudnými lidmi. Já sám jsem rodilý Vinohraďan, amatérský muzikant, akademický veslař a docela dobrý kuchař.

             • Kontakt:  jan.moskalyk@gmail.com


Kruh 1007 - Honza Kašpárek

    Zdravím celý kruh 1007! Jmenuji se Honza Kašpárek a jsem student 6. ročníku všeobecného lékařství. V tomto roce budu vaším tutorem a zároveň se budeme každý čtvrtek ráno potkávat na praktických cvičeních z anatomie. Pocházím z (ne)dalekého Zlína a v Praze již několik let bydlím na Nových Butovicích. Rád sportuji a chodím se bavit s přáteli… Pokud budete cokoliv potřebovat, obraťte se na mě – rád vám pomůžu! 

              • Kontakt:  hkasparek@seznam.cz

Kruh 1008 - Adéla Furmánková 

    Ahoj, jsem studentský tutor pro skupinu 1008 a zároveň jsem k dispozici i všem studentům napříč ročníky s individuálním studijním plánem nebo jakýmikoli zdánlivě neřešitelnými problémy při studiu (od opakování nesplněných předmětů až po poplatky za studium), tak se neváhejte ozvat, kdykoli si nebudete vědět rady.

           • Kontakt: furmankova.adela@gmail.com a Facebook

Kruh 1009 - Honza Novák

    Jsem studentem 5. ročníku všeobecného lékařství. V tomto akademickém roce budu pro skupinu 1009 nejen studentským tutorem, ale zároveň i lektorem praktických cvičení na anatomii. Jsem původem z Prahy a bydlím nedaleko koleje Hostivař. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat.

           • Kontakt:  honza.novak11@seznam.cz nebo Facebook

Kruh 1010 - Veronika Pavlíková 

    Ahojte!!!Moje meno je Veronika, pre kamarátov Nika. Pochádzam z mestečka Rožňava, ktoré sa nachádza na východnom Slovensku. Mojím druhým domovom sa stala Praha a nájdete ma na koleji Otava. Tento rok budem prvým ročníkom sprevádzať skupinu 1010. Popri štúdiu medicíny, ktorá je pre mňa nástrojom aspoň o kúsok zmeniť svet k lepšiemu, sa venujem behu, ultimate frisbee, trampolínkam, čítaniu beletrie a keď je čas, rada diskutujem o spoločenských a politických problémoch. Veľa entuziazmu, síl, chuti do učenia a hlavne veľa šťastia pri skúškach!


Kruh 1011 - Michal Španko

    Ahoj! J Jmenuji se Michal Španko a jsem studentem 3. ročníku. Budu vaším průvodcem během prvního roku studia na naší fakultě. Během prváku si člověk musí do hlavy „nacpat“ hodně vědomostí, ale především se musí naučit, jak se učit. Nejen to spolu probereme.

Mezi mé záliby patří hra na klarinet, lyžování a squash. Pokud budete mít jakoukoliv prosbu či dotaz, neváhejte mě kontaktovat e-mailem nebo na Facebooku. Rád pomohu! J


Kruh 1012 - Markéta Válková

    Ahoj dvanáctko! Jsem vaše tutorka a také se budeme potkávat každé pondělí dopoledne na praktikách z Anatomie, kde dělám lektorku. Budu se snažit vám co nejvíce pomoct v začátcích vašeho studia na fakultě, poradit vám co, kde a jak najít či vyřídit ale také se na mě můžete obrátit se všemi problémy a starostmi, které vás potkají.

    Studuji medicínu šestým rokem, ráda se směju, plavu, bavím se a poznávám nové lidi. Bydlím na Proseku v podnájmu. Kontaktovat mě můžete nejlépe emailem nebo telefonicky. Neváhejte si mě najít i na Facebooku. Těším se na vás!

    Medicína je super ale musí vás bavit J Ať se daří!

          • Kontakt: markivalki@gmail.com , telefonicky nebo Facebook

Kruh 1013 - Kristína Kozáková

    Ahojte, volám sa Kristína a tento rok budem tútorovať sk. č. 1013. Som študentkou 2. roč. na našej fakulte. Pochádzam zo Slovenska z mesta Vranov nad Topľou a v Prahe ma nájdete na koleji Kajetánka. Vo voľnom čase si ráda přečítám nejakú knihu, zájdem na prechádzku a tiež rada cestujem J. V prípade akýchkoľvek dotazov ma kontaktujte mailom alebo neváhajte mi poslať správu na Facebook, budem rada, ak vám pomôžem. Som tu pre vás! J

             • Kontakt:  Kristina.Kozakova@azet.skKruh 1014 - Juraj Kobyľák 
    Mé jméno je Juraj Kobyľák a jsem studentem 6. ročníku všeobecného lékařství. Letos budu studentským tutorem pro kruh 1014. Určitě se s vámi potkám na Anatomickém ústavu J. Pokud budete mít jakékoli dotazy či připomínky, kontaktujte mě mailem nebo mě najdete na Facebooku.
              • Kontakt:   juraj.koby@spoluzaci.cz


Kruh 1015 - Petr Krůpa
    Ahoj! Jmenuji se Petr Krůpa a v letošním školním roce mám tu čest být tutorem skupině 1015. Jsem studentem 6. ročníku všeobecného lékařství, ale stále si velmi dobře pamatuji i na své, ne vždy lehké, začátky na této škole. V průběhu roku se Vám budu snažit pomoci proplout všemi nástrahami prvního ročníku tak, abyste ho absolvovali v co nejlepším čase a pokud možno s úsměvem na rtech:-). Každý týden se s Vámi také budu potkávat na hodinách anatomie jako Váš lektor. V případě jakéhokoliv dotazu nebo problému se na mě můžete kdykoliv obrátit – jsem tady od toho, abych Vám ho pomohl vyřešit! Můžete mě kontaktovat osobně, pomocí Facebooku nebo na můj email: petrkrupa@centrum.cz. Přestože je tato škola náročná, věřím, že se budeme potkávat i na jiných a méně oficiálních místech než je akademická půda! Těším se na naši spolupráci :-). Hodně štěstí a pevné nervy při studiu :-).
            • Kontakt petrkrupa@centrum.cz nebo Facebook


Kruh 1016 - Jana Mašková 

    Ahoj, jmenuju se Jana Mašková a letos mi byl svěřen kruh 1016. V tomto roce budu studovat Všeobecné lékařství už šestým rokem, ale stará ani zkušená si zatím nepřipadám, takže žádné vykání. Pocházím z Podkrušnohoří, ale přes rok mě najdete na Praze 5. V začátcích studia neexistuje žádná špatná otázka, proto se rozhodně nebojte zeptat. Ráda mluvím, po 5 letech na fakultě už snad něco vím a co nevím, to dokážu většinou zjistit. Takže klidně pište, volejte, vyzvídejte. Proto tu jsem. Budu se těšit! J

               • Kontakt:  maskj@seznam.cz

Kruh 1017 - Pavla Zárubová 

    Ahoj všichni z 1017! Jsem studentkou 4. ročníku. V tomto akademickém roce působím jako tutor právě pro vaši studijní skupinu. Společně se budeme vídat každý čtvrtek na praktických cvičeních z Anatomie, kde budu vaší lektorkou. Pocházím z Frýdku-Místku, ale v Praze jsem k zastižení na koleji Kajetánka. Budu se snažit, abyste se všichni úspěšně prokousali nástrahami studia, proto neváhejte a obracejte se na mě s dotazy. Ráda Vám věnuji pár zaručených tipů a triků a rad J.

           • Kontakt: pavla.zarubova@seznam.cz nebo Facebooku

Kruh 1018 - Michal Žiga 

    Ahoj, již čtvrtým rokem studuji všeobecné lékařství na naší Alma mater. V tomto roce mi bude ctí a potěšením být tutorem skupiny 1018. Zároveň budu působit na praktikách anatomie jako lektor skupin 1018 a 1053. Pocházím z Humenného, nádherného městečka na východě Slovenska a v Praze se vyskytuji na koleji Otava na Jižním městě. Z mých zálib je většina spjata s medicínou, rád cestuji a sportuji. O všem dalším si pak popovídáme až se potkáme :-).

              • Kontakt:  michal.ziga@gmail.comKruh 1019 - Zuzka Vlčková 

    Ahoj. Jmenuji se Zuzka Vlčková a jsem studentkou 4. ročníku. Polovina mých chromozomů pochází z Prahy, ta druhá z Frenštátu pod Radhoštěm. Letos budu vaším tutorem - tzn. v jakýchkoli nesnázích během studia se vám budu snažit pomoci/najít řešení. Ráda cestuji, věnuji se tanci a běžeckému lyžování za MFF UK. Hodně štěstí a radosti z objevování!

              • Kontakt:  vlckova.z@centrum.czKruh 1020 - Martin Čábal

    Ahoj Dvacítko! Jsem student 5. ročníku a pro letošek budu váš tutor. Jak brzy poznáte, pět let není zase tak dlouhá doba . Budu se snažit vám pomáhat a alespoň trochu tak zpříjemnit občas těžké začátky na LF. V průběhu roku se budeme potkávat i na praktikách z anatomie, kde budu váš lektor a také spolu strávíme nějaký ten čas na pitevně. Mezi mé koníčky patří klavír, cestování, fotografování, filmy. Kontaktovat mě můžete téměř kdykoliv na mail občas i ve tři ráno , nebojte se mě vyhledat na Facebooku a pro ty, kteří budou bydlet na Kajetánce, můžu být dostupný i osobně během pár minut, protože bydlím poblíž.

Teď už stačí popřát jen hodně štěstí při studiu!
             • Kontakt:  martin.cabal@gmail.com


Zubní lékařství


Kruhy 1101+1102 - Jan Jirků 

    Jmenuji se Jan Jirků. Jsem studentem 4. ročníku zubního lékařství. Zajímám se o obor zubní lékařství, jehož studium mě velmi baví. Jsem členem redakce WikiSkript (www.wikiskripta.eu) pod přezdívkou Ready. Pokud se na něco budete chtít zeptat, tak neváhejte a zeptejte se, třeba na mailu nebo osobně. Nikoho neukousnu. J

              • Kontakt: janjirku@centrum.cz


Kruhy 1103+1104 - Jakub Studený 

    Čaues, jmenuji se Jakub a v tomhle roce budu tutorem pro kruhy 3 a 4. Budu se vám snažit pomoci se začátky na naší fakultě a být vám k dispozici pokud budete chtít s čímkoliv poradit. :-) Co se týká mě samotného tak studuji zubní lékařství již 4. rokem. Ve volném čase hodně rád běhám, jezdím na kole nebo lyžuji. Proto ačkoliv jsem z Prahy tak nejraději trávím volný čas na horách.

    Zubní lékařství je úžasný obor, který se neustále dynamicky rozvíjí. Je to dokonalé spojení medicíny, estetiky a techniky v jednom. Proto věřím, že vás bude stejně jako mne nesmírně bavit. :-)

    Pokud se budete chtít na cokoliv zeptat tak neváhejte a napište, rád pomůžu! :-)

    Více informací o prváku naleznete zde: www.zubari2011.estranky.cz

 Nelékařské obory


Fyzioterapie - Kristina Petříčková 

    Ahoj, jsem Kristina a studuji 2. ročník oboru Fyzioterapie. Po celý rok budu vaší tutorkou, takže se na mě můžete obracet s více i méně formálními záležitostmi. Co se mě týče, tak jsem z Prahy - kousek od Jižáku a baví mě cestování, kultura a další věci týkající se studentského života :). Kontaktovat mě můžete na mailu či na Facebooku, budu se těšit! 

          • Kontakt Kristina.Petrickova@seznam.cz nebo Facebook

 


Všeobecná sestra - Kristýna Korytenská

Ahojky, všechny Vás vřele vítám na naší fakultě. Jmenuji se Kristýna Korytenská a jsem tutorka pro všeobecné sestry. Budu tu pro Vás, takže s jakýmkoli dotazem či problémem se neváhejte na mě obrátit. Když jsem byla já v prváku, tak jsem se taky na vše ptala . Velmi ráda Vám pomůžu či poradím, takže neváhejte. Nekoušu . Najdete mě na FB a nebo mi napište na mail. Těším se na naši spolupráci a přeju všem úspěšné dokončení studia.

          • KontaktKristynaKorytenska@seznam.cz nebo Facebook 

 


Nutriční terapie - Beáta Bohnerová 

Ahoj nutrie! Jmenuji se Beáta Bohnerová , jsem studentka druhého ročníku nutriční terapie a nově váš tutor. Pocházím z Hradce Králové, ale už nějaký pátek bydlím v Praze na Jarově. Ve volných chvílích se věnuji sportu, cestování nebo se prostě zašívám s přáteli. S jakýmkoli problémem se na mě můžete obrátit na e-mail, ráda pomůžu. Těším se :o)

 

Comments